News

Hello Sweeties..

6. února 2014 v 13:27 | An

Zdravím zlatíčka. Vím, že tady poslední dobou moc nejsu, spíš vůbec, takže sem v rychlosti chtěla vysvětlit proč tomu tak je. Blog neberu jako nějakou povinnost, píšu když mám čas a taky náladu něco napsat. Bohužel teď není ani čas a popravdě ani ta nálada mi moc nepřispívá...

Tento týden je poslední, kdy mám ještě volno. Příští týden mi začíná škola, achjo, a další volno bude až někdy v květnu. Místo toho abych si užívala posledního volnýho času s přáteli nebo třeba lítaním po obchodu, tak chodím do práce. Byla sem v pondělí, včera a ještě jdu zítra a v nedělu. A to nemluvím o příštím týdnu. Většinu toho druhýho dne pak prospím, protože mám noční. Ale chtěla sem toho stihnout co nejvíc, ještě když mám volno a další den nemusím do školy. Je to na nic, ale co si budem říkat, peníze potřebuje každý.

Nevím jestli se to příští týden nějak zlepší, protože jak sem říkala začíná mi škola a do práce jdu taky. Ale budu se snažit. Nejde o to, že bych měla odpor k tomu něco napsat, ale prostě den rychle uteče když spíte do 1 odpoledne. Pak zbytek dne ležím s čajem v posleli, čtu knížku a najednou je zase večer. Navíc není mi zrovna nejlíp, ale doufám, že se to do konce týdne zlepší. Mám rozepsaný jeden článek, třeba ho během týdne ještě dopíšu, a třeba taky ne. Uvidíme..

Takže mějte se krásně, za chvíli je víkend, tak si ho pořádně užite. A prosím omluvte moje línou náladu xx

Chata.

15. května 2013 v 19:29 | An

Jsem zpět. A kde sem vlastně byla ?? Byla sem na chatě, nedoleko Boskovic, spolu s dalšíma 3 kamarádkama. Sice bych byla radši kdybych mohla říct, že sme celej týden relaxovaly, že sme se opalovaly, že sme každej večer pařily až do 3 do rána. Bohužel. Pravda je taková, že sme se celej den učlily na maturitu, že kromě dvou dní celou dobu pršelo nebo byla zima a že po celým dnu stráveným nad učením sem byla večer ráda, že už ležím a mám konečně klid.

I tak to ale bylo celkem fajn. Sice mám toho učení až po krk, ale bylo fajn být konečně mimo Brno, mimo rodiče, kteří se celej den neptají na nic jinýho než na to, jestli se učím, mimo oblast facebooku, twittru, skypu atd. No naučila sem se toho celkem dost, ikdyž furt ne tak dost abych mohla být v klidu a říct si "V klidu An ty to dáš !!" :D


Zítra mám obhajoby maturitního projektu, bože musím si ten trapnej projekt přečíst, ať tam zítra nekecám totální kraviny. Taky bych se měla vrátit zpátky do světa ekonomiky a hotelnictví. Achjo !! Prosím ať už je 20. května večer, těším se až budu někde sedět totálně mimo a slavit moji maturitu :D

Hi, I'm An.

7. dubna 2013 v 20:09 | An

Dlouho jsem přemýšlela, jestli má nějakou cenu si tento blog zakládat. Jestli má vůbec cenu zakládat si jakýkoliv blog nebo něco podobného. Ale občas potřebuju se někde jen tak vykecat, něco někomu povědět, i kdyby to mělo znamenat, že si budu psát sama se sebou. Žádný deníček mi dlouho nevydržel. Pokaždé mě to psaní přestalo bavit. Doufám, že teď to bude jiné, že teď si sem budu ráda psát, když budu mít něco na srdci.

Hello.

7. dubna 2013 v 16:57 | An

Jsem v blogování v podstatě nováček, měla jsem v životě jenom jeden jedinej blog a to tak před 6 rokama, kzterý vydržel dýl jak měsíc. Byl o the Sims, bože takový vzpomínky. Měla jsem ho asi půl roku. Teď pátrám po internetu a hledám návody na všechno. Nejsem moc technickej typ no :D Všechno teprve upravuju, vzpomínám si jak se orientovat na blog.cz a co všechno na blog vlastně mám dát. Takže to bude chvíli trvat než to tady bude nějak vypadat.

Výroba designu je pro mě jak španělská vesnice. Jedinej program, kterej vedu je PhotoFilter a tak toho moc nezesmolím :D Nemám na grafiku talent, nikdy sem neměla a nikdy mít nebudu :D Takže jsem hledala hledala až jsem našla tento design. Líbil se mi hodně, proto jsem si ho stáhla a nebudu předstírat, že jsem ho dělala já nebo tajit to, že jsem na takový věci lama. Řekla bych, že tady vydrží dlouho, protože nemám v plánu tady extra něco měnit. Takže jak si můžete přečíst v menu tento nádhernej layout je od adminky blogu http://eruin.blog.cz/ a já jí za něj strašně děkuju :)
 
 

Reklama