Curiosity

Warrenovi.

26. ledna 2014 v 16:23 | An
Na horor The Conjuring (V zajetí démonů) jsem původně chtěla jít do kina. Nakonec z toho sešlo, protože nikdo nechtěl jít se mnou :( a pak už sem na to kašlala a čekala až si to stáhnu. Můžu říct, že film se mi hodně líbil, ale o to teď nejde. Když se dívam na horory, který jsou založený na skutečný události, vyvolává to ve mě pocit zvědavosti. A tak jsem si zkusila něco zjistit o Warrenových, a taky událostech, které vyštetřovali..

Manželé Warrenovi

Ed Warren se narodil v září roku 1926, jeho manželka Lorraine Warren se narodila v lednu o rok později. Manželé se zabývali paranormálními jevy a demonologii a vyšetřovali případy, které s tím byly spojedné. Manželé měli odlišté schopnosti a úzce spolu spolupracovali. Ed byl samouk v oblasti demonologie a případy se snažil řešit vědeckou metodou. Lorrain zakládala na svých vizích a působila jako medium. Manželé tvrdí, že celkem zkoumali více jak 10,000 případů. V roce 1952 založili Společnost pro psychiscký výzkum v Nové Anglii (New England Society for Psychic Reseach)., která je nejstarší duchařskou společností v Nové Anglii, a také otevřeli Warrens' Occult Museum.

Manžele učili svému umění některé generace aktuálních paranormálních vyšetřovatelů. Ed Warren zemřel v roce 2006, ale jeho žena stále pomáhá s vyšetřováním různých záhad, protože jak sama říká, její manžel by si to přál. Na internetu je k nalezení mnoho videí, kde sama Lorraine dává různé rozhovory.

Lorraine Warren a Vera Farmiga
 
 

Reklama