Year 2013

31. prosince 2013 v 12:00 | An |  Diary


Celý rok pro mě nezačal zrovna nejlépe, můžu dokonce říct, že začal nejhůř jak jenom mohl. Situace, která začala na začátku prosice se semnou táhla i do nového roku. An se totiž zamilovala do nesprávné osoby a naivně věřila tomu, že všechno bude dokonalé jako v pohádce. OMYL. Všechno bylo přesně naopak. Holt stalo se. Nemohla jsem se z toho dostat několik měsíců. Bylo to pro mě hodně špatné období. Ovšem po všem zlém nastává i něco dobré. Po nějaké době se vše nakonec obrátilo k lepšímu a po necelém roce s ním jsem vážně šťastná. Nikdy mi s nikým nebylo tak dobře. Doufám, že to stejné budu moc napsat i za rok. Protože vědět, že Vás má někdo opravdu rád a můžete se na něj vždycky spolehnout je jedna z nejdůležitějších věcí.


Jaro pro mě bylo hodně důležité. Měla jsem přijímačky na vysokou a taky jsem maturovala. Pro moje překvapení jsem se dostala na 2 školy ze tří, což je na mě velký úspěch. Jediný, co zbývalo bylo vybrat si tu jednu jedinou. V květnu jsem maturovala. Bylo to pro mě strašně stresující, protože jsem nebyla zvyklá se učit tolik věcí na jednou. Já jsem samozřejmě s učením začala až na konci března, takže to bylo o to těžší. S opravdu hodně velkým štěstím jsem ale nakonec odmaturovala a jsem za to neskutečně šťastná ještě teď.

Prázdniny byly jedny z nejlepších, a to i proto že jsem je měla celé 4 měsíce. Bylo to fajn užívat si pohody a klidu. Chodit s kamoškami na kafe, diskotéky a nebo jen tak ven. Na začátku července jsme jeli na dovolenou na ostrov Kos. Bylo tam nádherně, já prostě miluju moře, pláž a opalování s drinkem v ruce. A ikdyž jsem zase od srpna chodila na brigády i tak jsem si ten zbytek prázdnin užila nejlíp jak jsem jen mohla.

Na konci září jsem šla do prvního ročníku vysoké školy. Měla jsem z toho strašný strach, protože nejsem zrovna člověk, co by se rychle a s každým spřátelil. Také jsem nevěděla do čeho vlastně jdu, jestli mi ta škola sedne a jestli ji budu zvládat. Ale jak se na to teď dívám jsem ráda, že tam jsem. Poznala jsem spoustu nových lidí a snad můžu říct, že mám i nový kamarády. Dělám něco, co záleží jenom na mě. Nikdo mě do toho nenutí, není to povinný, dělám to jen pro svoje dobro, a to mi pomáhá k motivaci tu školu dodělat. Všechny zápočty i zkoušky ještě v tomto roce jsem zvládla a myslím, že to je dobrý začátek těch min. 3 roků strávených tam.

Když to nějak shrnu, tento rok jsem udělala spoustu chyb, zachovala jsem se špatně a do teď si hodně věcí vyčítám a pořád si říkám proč jsem to neudělala jinak. Pvní měsíce tohoto roku byly hrůza. Ovšem ten zbytek byl parádní. Zvládla jsem maturitu, které jsem se bála už od 15 let, mám někoho komu na mě záleží a taky chodím na vysokou, která mi nepříjde ani tak strašná jak jsem si původně myslela. Nevím co dalšího bych si mohla přát do nového roku. Doufám jen v jednu věc, a to že rok 2014 začne co nejlépe a stejně tak i skončí.


A vám všem taky samozřejmě přeji krásný nový rok 2014. Hodně štěstí a plno úspěchů. Ať je lepší než byl rok 2013.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama