Guess what..

22. května 2013 v 10:22 | An |  Me

Víte, co je novýho ?? Něco naprosto úžasnýho !! Nevěřím tomu. Nevěřím tomu, že už je konec. Že už tam nemusím jít. Že už se nemusím šrotit totální kraviny, který mi nedávaj smysl. Že můžu prospat celej den bez toho, abych z toho měla blbej pocit. Yaaaay !!!!

JÁ SEM ODMATUROVALA !!!! Kdyby mi to někdo řekl minulej týden, tak se mu akorát vysměju. Nevěřila sem tomu. Nic sem neuměla, přišlo mi jako kdybych měla vygumovanou hlavu. Šla sem do tý školy s tím, že na 4 to prostě dat musím a nečekala sem nic jinýho. Pro mě bylo hlavní to dat. Nejsem typ člověka, kterej musí mít ze všeho ty nejlepší známky. Mě bohatě stačí abych v pohodě prošla, neměla s nikým žádný problémy a abych v klidu odmaturovala. A ne abych kvůli debilní škole neměla na nic čas. Huuuuuuuuuu !! Já to dala, bože já sem dobrá !!! :D

Začla sem angličtinou, pak hotelnictví, čeština a nakonec to nejhorší a to bylo ekonomika. Vtipný je, že ve všem v čem si byla jistá sem narazila na otázky, o kterých sem sice něco věděla, ale ne tolik abych mohla zazářit :D ale učitele nepotápěli, takže to dopadlo dobře. Za to v ekonomice, na kterou sem si vůbec nevěřila a skoro ju neuměla sem si vytáhla otázku, kterou sem uměla naprosto dokonale. Jo !!!! Aspoň trocha štěstí, za celou dobu na tý škole. Sem šťastná, sem nejšťastnější, je to úžasnej pocit, ale stejně mi to asi pořád nedochází.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama