Little Mix.

20. dubna 2013 v 13:51 | An |  Music
Are you scared of the things, that they might put you through ?? Does it make you wanna hide the inner you ?? You're not the only one, so let them criticize. You're untouchable, when you realize.. #ChangeYourLifeLittle Mix. Britská čtyřčlená divčí hudební skupina založena v roce 2011, jejiž členkami jsou v současné době Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock a Jade Thirlwall. Tyto 4 dívky se v roce 2011 zúčastnily soutěže X Factor. Začínaly jako solistky, ale později je porota dala dohromady. Britský X Factor vyhrály a staly se první skupinou, které se to povedlo.

Moc lidí v Česku je nezná. Já britský X Factor sleduju a miluju je už od první chvíle, co se daly dohromady. Miluju jejich hlasy, jejich harmonii i jejich styl. Když je slyšíte zpívat akusticky, je to něco úžasnýho. Nechat se unášet tou melodií, prostě nádhera. Momentálně patří mezi moje nejoblíbenější umělce. Jejich písničky poslouchám každý den, klidně aji 10x za sebou. Ty texty jsou naprosto dokonalý.

Tento styl hudby asi nevyhovuje každýmu, takže se omlouvám pokud se vám to nelíbí, nenutím vás to poslouchat. Já na nich ujíždím, je to snad jediná dívčí skupina, kterou poslouchám. Vždycky když si pustím Change your life nebo Wings, tak to dokážu poslouchat celej den. Uklidňuje mě to, zvedne se mi nálada a můžu zase normálně fungovat xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama